Температурно-вологісні камери
Головна> Продукти > Температурно-вологісні камери

Температурно-вологісні камери

Ми можемо надати правильне рішення та випробувальні камери для температури, клімату, вібрації, корозії, висоти, тиску або комбінованих випробувань. Наші стандартні та індивідуальні моделі можуть відповідати вашим вимогам за різних умов.
Розширений вибір опцій, які відповідають вашим тестам. Ви можете вибрати свою камеру з дверей, системи охолодження, контролера, мови та багато іншого. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Хочете дізнатися більше про нашу продукцію
Зосередьтеся на якісному будівництві
Ми глибоко усвідомили, що якість - це перше і головне. Ми контролюємо якість усіх аспектів сировини, виробництва та перевірки. Усі продукти LIB пройшли сертифікацію CE та RoHS, а також інші національні сертифікати.
ISO 9001
CE
RoHS
SA
ISO
ТУВР
Промисловість Температурно-вологісні камери
Камери для випробування температури та вологості широко використовуються в автомобільній, авіаційній, оборонній, електроніці, нафтогазовій, медичній та телекомунікаційній промисловості.
Температурно-вологісні камериПереваги
LIB Температурні та кліматичні камери, включаючи широкий вибір настільних і доступних моделей. З LIB ви отримаєте рішення для безпечного та ефективного тестування, забезпечуючи правильні тестові камери для ваших потреб.
01
Комбінований тест
Пропонуйте випробування на температуру, клімат, вібрацію, корозію, висоту, тиск або комбіноване випробування.
02
Стандартна та митна палати
Зробіть стандартну тестову камеру або розробіть камеру на замовлення.
03
Легко працювати
Всі моделі прості в експлуатації та монтажі. Камери можуть відповідати робочому програмному забезпеченню або підключатися до лабораторної WEB-системи.
Виберіть Підходить Температурно-вологісні камери
Надайте нашим клієнтам високоякісне рішення для всіх їхніх потреб у камері для вимірювання температури та вологості.
Камера для випробування температури та вологості призначена для оцінки якості та надійності продукту в різних умовах навколишнього середовища, особливо щодо температури та вологості.
Щоб прийняти найкраще рішення про покупку відповідної камери температури та вологості, необхідно врахувати кілька факторів.
Вибір температурний діапазон
Вибір діапазон вологості
Вибір ємність
Вибір тип управління
Вибір опції
Температурно-вологісні камериВиробництво для гарантії якості
LIB Температурні та кліматичні камери, включаючи широкий вибір настільних і доступних моделей. З LIB ви отримаєте рішення для безпечного та ефективного тестування, забезпечуючи правильні тестові камери для ваших потреб.
3
2
1

Гарячі категорії

Категорія
Написати повідомлення